ZadzwońZapytaj

Kasetony świetlne to tania i efektowna reklama lokalu usługowego, restauracji, czy sklepu. Atrakcyjnie podświetlony logotyp przyciąga spojrzenia i zapada w pamięci przechodniów. Produkowane przez nas kasetony to trwałe aluminiowe konstrukcje rozświetlane najwyższej jakości diodami LED LG o temperaturze barwowej wynoszącej 8K. Nasze kasetony to doskonałe świecenie, trwała konstrukcja i perfekcyjny nadruk na plexi lub winylu (w zależności od wymiarów konstrukcji). Wykonujemy także eleganckie konstrukcje z dibondu.

W zależności od preferencji klienta reklama może świecić całościowo, lub częściowo, np. sam logotyp. Stosujemy również specjalną plexi B&W, która w ciągu dnia ma kolor czarny, natomiast po podświetleniu zmienia kolor na biały.

Kaseton LED to poza nieporównywalnie lepszymi właściwościami świetlnymi oszczędność nawet 80% energii względem tradycyjnego kasetonu oświecanego świetlówkami. W praktyce, oszczędność wynikająca z zakupu nowoczesnego kasetonu LED względem konstrukcji na świetlówkach jest tak duża, iż nawet po roku następuje zwrot inwestycji.

Kaseton LED to same korzyści! Zachęcamy do kontaktu i zlecenia wyceny.

Wykonamy usługę kompleksowo, od projektu po montaż.