ZadzwońZapytaj

Litery i logotypy 3D to najbardziej efektowna reklama świetlna. Skomplikowane kształty, wiele wariantów podświetlenia i długoletnia trwałość to największe atuty produkowanych przez naszą firmę reklam. Wykonamy najbardziej wymagające kształty i konstrukcje, które w połączeniu z bezkonkurencyjnie świecącymi diodami LED LG 8K pozostaną w świadomości potencjalnego klienta na długo.

Wykonane przez nas elementy przechodzą szczegółową kontrolę jakości, pomiary szczelności, poboru energii i stopień przepuszczalności oraz równomierności oświetlenia. Dopiero po pozytywnym wyniku kontroli reklama trafia do klienta.

W zależności od umiejscowienia, wymiarów oraz wagi, w celu zapewnienia najwyższej jakości produktów, nasi pracownicy kleją lub spawają wykonane bryły przestrzenne.

W przypadku kiedy zachodzi potrzeba montażu oznakowania na dachu budynku, nasi spawacze przygotują pewną, ocynkowaną konstrukcję stalową bez obaw jej uszkodzenia przez warunki atmosferyczne czy upływ lat. Projekty konstrukcji stalowej przygotowywane są przez konstruktorów z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu budynków i konstrukcji ze stali biorąc pod uwagę charakterystykę i budowę miejsca montażu.

Nasze litery 3D to nie tylko bezkonkurencyjna jakość wykonania i porywający wygląd, ale, a może przede wszystkim bezpieczeństwo montażu.

Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego i zlecenia wyceny.

Jak wygląda proces realizacji zlecenia?

Pracujemy z najlepszymi

JESTEŚMY PRODUCENTEM NIEZALEŻNYM OD PODWYKONAWCÓW