ZadzwońZapytaj

Reklama w klasycznej formie wraca do łask. Właściwości plastyczne podgrzanego do odpowiedniej temperatury szkła pozwalają na wykonanie skomplikowanych kształtów i liter. Wiele kolorów i równomierność podświetlenia, ekonomia i klasyczny wygląd to główne zalety neonów.

Czym są neony?
Neony to szklane rury o różnych średnicach kształtowane w wysokiej temperaturze ogniowej przy pomocy palników (listwowych, stołowych lub ręcznych).
Formowane na podstawie rysunku (szablonu), tak aby finalnie uzyskać zgodny z oczekiwaniami efekt, czy to liter pisanych, drukowanych, różnorodnych wzorów, linii, czy łuków – wszystko wedle życzenia i fantazji naszego klienta.

Masz pytania dotyczące neonów?
Dzwoń: 790-248-662  lub napisz: kontakt@wpsystem.com.pl

moxy_na_www

Jakie są zalety neonu?
Efekt świetlny oraz fluorescencja rurki neonowej jest nieporównywalna do pozostałych metod wykonywania reklam świetlnych. Światło, które świeci całą swoją objętością, szeroka paleta intensywnych kolorów, a także możliwość mieszania luminoforu pozwala uzyskać niepowtarzalne i piękne dla oka kolory.

Dlaczego my?
Nasze wyroby to efekt pasji i zaangażowania. Dbamy o najwyższą jakość naszych produktów używając najwyższej jakości materiałów do produkcji rur neonowych czołowych producentów szkła neonowego na świecie tj. IGL, Glostertube, Technolux, Siet, Fart, Hanzen, Dencop.

Naszym klientom oferujemy różne kolory rurek i warianty ich podświetlenia. Stosujemy rury barwione w masie, proszkowane oraz  transparentne. Na życzenie klienta samodzielnie proszkujemy szkło w celu uzyskania jego niepowtarzalnego koloru.

Do wykonania idealnego neonu niezbędna jest nie tylko wiedza i doświadczenie, ale i profesjonalna linia produkcyjna. Niezawodność i najwyższą jakość naszych neonów uzyskujemy pracując na stanowisku pompowym amerykańskiej marki IGL oraz NEON MACHINE DENCOP D3.

Każdy z naszych neonów zabezpieczamy, tak aby jego użytkowanie było w stu procentach bezpieczne i doposażamy w akcesoria montażowe. Tak jak pozostałe konstrukcje reklamowe wykonywane przez naszą firmę, tak i neon, zanim trafi w ręce klienta przechodzi szereg testów na stanowisku diagnostycznym.

Zajmujemy się także naprawą szkła laboratoryjnego (Pyrex) jak i sprzedażą akcesoriów do montażu rur neonowych. Masz problem z neonem? Odezwij się, chętnie pomożemy.

Zapraszamy do współpracy z kreatywnym zespołem neonowych czarodziei.

Masz pytania dotyczące neonów?
Dzwoń: 790-248-662  lub napisz: kontakt@wpsystem.com.pl

Masz pytania dotyczące neonów?
Dzwoń: 790-248-662  lub napisz: kontakt@wpsystem.com.pl